2. ОАЕ: відгуки про готелі
  3. Дубай: відгуки про помешкання для відпустки
  4. Дубай: відгуки про помешкання для відпустки
Об'єднані Арабські Емірати Дубай Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• First Central Hotel Suites Оцінка за відгуками: 8,7

“Все чудового,комфортна кімната (знімав з другом),в номері є все необхідне для комфортного проживання. Привітний персонал,на першому поверсі є ресторан з чудовою кухнею“

• Royal Regency Suites Marina Оцінка за відгуками: 9,1

“Готель відповідає всім стандартам по опису. Зручне розташування ( ТЦ 5 хв, пляж 15 хв, метро 10хв). Був заброньований номер без балкону, але нам дали з балкони з гарним видом на місто. Кожен день прибирання, постійно безкоштовна вода в достатній кількості. Сніданки шведській стіл, всього було достатньо. Велика вдячність персоналу за турботу Mehedi, Asif, Shamim, Gaurav. Басейн не дуже великий, але з захистом від вітру та гарним видом на місто. Класний тренажерний зал. Ми дуже задоволені цим готелем, 100% слідуючий раз теж його будемо бронювати.“

• White Sage - Fountain View Stylish Apt With Spacious Terrace Оцінка за відгуками: 8,6

“Дуже зручне розташування. Неймовірний вид.“

• Granada Apartments MAG 218 Оцінка за відгуками: 8,8

“Сподобалось що апартаменти маю на прилеглій території: басейн,дитячу кімнату,тренажерний зал.“

30 найкращих помешкань для відпустки у місті Дубай

на основі 374 590 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com