2. Japonia – opinie o hotelach
  3. Tokyo-to – opinie o hotelach
  4. Tokio – opinie o hotelu
Japonia Tokio Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Znakomity hotel. Wszystko było doskonale od początku do końca. Pokoje przestronne, wykończone ze smakiem i z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Miłym dodatkiem jest darmowe śniadanie przynoszone do pokoju. Doceniałem też drobne przekąski i wino w pokoju. Obsługa sympatyczna, pomocna i dobrze posługująca się angielskim, co w Japonii wcale nie jest standardem. Hotel gra w lidze 5*”

• „Nocleg okay jednak śniadanie to jakaś tragedia dostaje się bon na śniadanie do baru po drugiej stronie ulicy do wyboru cztery opcje. Wszystkie okropne poszliśmy tylko raz na śniadanie i bardzo żałowaliśmy”

• „Miła obsługa, czysty i dobrze wyposażony pokój, możliwość zostawienia bagażu przed zameldowaniem i po wymeldowaniu, możliwość wyprania i wysuszenia ubrań, niedaleko stacji metra”

• „Przepyszne śniadania, szeroki wybór . Większe pokoje bardzo wygodne i takie trzeba wybierać”

• „Fajny hotel, duże pokoje jak na japońskie standardy i wanna z widokiem na rzekę. Odległość od metra ok. 900m, co jednak może być problematyczne.”

• „Pralka w apartamencie i podstawowe przedmioty do zrobienia np. śniadania.”

• „dobra lokalizacja”

• „Dobra lokalizacja, mnóstwo restauracji i kawiarni. Sklepy lokalne i stacja kolejowa JR”

• „Hotel ma świetną lokalizację na przeciwko wejścia jest stacja metra Akasaka i lokalny bar z kanapkami i dobrą kawą. Idealne nadaje się na śniadania. Mają dobrej jakości pralko-suszarki. Do dyspozycji są wszystkie kosmetyki od pasty do zębów po maseczki do twarzy. Rewelacja”

• „Świetna lokalizacja, blisko metra i atrakcji turystycznych, małe pokoje ale bardzo wygodne łóżka.”

30 najlepszych hoteli w mieście Tokio

na podstawie 1 466 816 opinii na Booking.com