2. Portugalsko hodnocení hotelů
  3. Azory hodnocení hotelů
  4. Praia da Vitória hodnocení hotelů
Portugalsko Praia da Vitória Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Casa do ti' Marrão Průměrné hodnocení: 9,3

„Vřelé uvítání, laskavá a vstřícná hostitelka, výborná atmosféra.“

• Central Praia Beach Průměrné hodnocení: 9,5

„V podstate maly bytecek jen pro nas s veskerym potrebnym vybavenim.“

• ZIGZAG HOSTEL Průměrné hodnocení: 9

„Nový a pohodlný hostel. Měl jsem pokoj jen pro sebe, takže velká spokojenost. Vše čisté, moderní vybavení, pěkná kuchyň a kafe a čaj zdarma. Kousek od zastávky busu i od pláže.“

• Hotel Praia Marina by RIDAN Hotels Průměrné hodnocení: 8,7

„Výhodná poloha na nábřeží. Skvělý výhled.“

• Hotel Residencial Ermida dos Remédios Průměrné hodnocení: 7,4

„Hotel je v dobré docházkové vzdálenosti na letiště, možnost parkovat ve dvoře.“

• Apartamentos Ázera - Lígia Ázera Průměrné hodnocení: 8,6

„Prostorný pokoj, místo blízko centra, soukromí, ovoce a sušenky jako pozornost při příjezdu“

• Hotel Varandas do Atlântico by RIDAN Hotels Průměrné hodnocení: 8,4

„Utulne, vse dostupne. Recepni sehnali a dodali vse, co jsme si vzpomneli.“

• Hostel da Palmeira Průměrné hodnocení: 9,1

„Moderní a čisté ubytování, velice snadný check-in. Minimum vlhkosti a teplo (toto je v zimě na Terceiře opravdu výjimečné). Opravdu pěkné společné prostory - ideální pro větší skupinu lidí.“

• Hotel Teresinha Průměrné hodnocení: 8,3

„The hotel is situated in the town, both harbor and historical centre nearby. There is not much space in the parking lot, but the staff is helpful. The hotel is clean and quiet, rooms are spacious enough. We used it as a base for different activities in the beautiful nature of the Terceira Island. Hotel je umístěn ve městě, ale jak přístav, tak historické centrum je nedaleko. Na parkovišti není příliš místa, ale personál je ochotný pomoci. Hotel je čistý a je v něm klid, pokoje jsou dostatečně prostorné. Použili jsme jej jako základnu pro různé aktivity v nádherné přírodě ostrova Terceira.“

• Casa do Avô José Alves Průměrné hodnocení: 9,8

„Krasny zrenovovany typicky dum, velika zahrada a dvur. Plne vybanen vcetne pracky, grilu. Co jsme ale ocenili nejvice byl pristup a pece Armandy. Cekalo nas mile pohosteni hned po priletu a kazde rano nam nachystala velmi bohatou snídani, ktera reflektovala jak přání našich deti, tak mou bezlepkovou stravu. Armanda je totiz vyborna kucharka, tak jsme jeden vecer vyuzili na misto restaurace jejich sluzeb a jidlo bylo opravdu vynikajici. Vedle pece o nas ocenujeme i cistotu domu a uklid behem naseho pobytu.“

25 nejlepších hotelů v destinaci Praia da Vitória