2. Portugália hotelértékelések
  3. Azori-szigetek hotelértékelések
  4. Praia da Vitória hotelértékelések
Portugália Praia da Vitória Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Praia Horizonte Studio's - RRAL nº3195 Értékelési pontszám: 9,3

„Nagyon kényelmes tiszta apartman egy modern épületben, mindennel felszerelve, amire szükség lehet, bár mi csak két éjszakát tartózkodtunk most itt, és későn érkeztünk első este, és reggel korán indultunk mindig, de ha újra a szigetre jövünk, biztosan itt szállunk meg megint.”

• Hotel Branco I Értékelési pontszám: 7,6

„Mintha haza járnék - Terceira esetében csak itt foglalok szállást. Szuper helyen van, remek és segítőkész a tulajdonos/személyzet, nincs semmi gond. Mi kellene még?”

• Hotel Praia Marina by RIDAN Hotels Értékelési pontszám: 8,7

„Kitűnő fekvés, barátságos személyzet,csodás reggeli.”

• Val's Place Értékelési pontszám: 9

„Kilátás, kompletten felszerelt lakás, ajándék bor.”

• Quinta dos Figos "5 Trevos GOLD" Értékelési pontszám: 8,3

„A Quinta dos Figos nagyon aranyos és kedves hely, romantikázni is alkalmas. :) Mi a legszebb szobát kaptuk, nagyon csendes volt és kedves. A személyzet is nagyon segítőkész volt, elvittek autóval vacsorázni első este. Az elhelyezkedése nagyon jó volt, közel volt a buszmegálló, a kikötő és a városközpont. A kertben lehetett szedni fügét, banánt és valami finom narancssárga gyümölcsöt, ami isteni finom volt. Ha valaki rövid ott tartózkodást tervez a Terceira szigetén, akkor meleg szívvel ajánlom őket.”

• Hostel da Palmeira Értékelési pontszám: 9,1

„Kedves, segítőkész személyzet, tágas szoba. Ingyenes parkolás.”

• Hostel da Palmeira Értékelési pontszám: 9,1

„Tökéletes szállás, minden rendben volt, segítőkész személyzet, finom reggeli.”

• Hostel da Palmeira Értékelési pontszám: 9,1

„Jó reggeli, jó környék, közel minden.”

• Hotel Residencial Ermida dos Remédios Értékelési pontszám: 7,4

„Kitűnő helyen, 10 percre gyalog a reptértől. Busz, pub, bolt a közelben. A szállás tiszta, rendezett, jól felszerelt, kényelmes. Parkolni jól lehet az udvarban, vagy a ház előtt. Ár-érték arányban tökéletes! Busszal Praia és Heroismo is jól elérhető, ezek miatt nem kell kocsit használni. Többi látnivalóhoz autóra van szükség.”

• Hospedaria casa D'Avo Értékelési pontszám: 6,2

„Reptér séta távolságra!”