Colli Euganei Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Hotel Beatrice Průměrné hodnocení: 9

„Příjemné prostředí. Milý personál :)“

• Stanza privata Průměrné hodnocení: 6

„Příjemná slečna, ubytovali nás v noci“

• Hotel Aqua Průměrné hodnocení: 10

„Milý personál, super místo… termální bazén s příjemnou teplotou a možností si u něj vychutnal koktejl. Pokoj byl v minimalistickém duchu (bez skříně). Fajn snídaně i večeře (bufetový salát a pak možnost výběru až 4 chodu + bufetový dezert). Kola k zapůjčeni byla také v dobrém stavu. Za nás bylo vše super a my jen relaxovali.“

• Hotel Apollo Terme Průměrné hodnocení: 9

„I kdyz nejsme fanousky velkych hotelu, zde jsme byli spokojeni. Vybaveni pokoju odpovida kategorii, super byl ukli. Snidane velmi dobre, wellness a termaly skvele. Prijemny personal. Pokud mate kola, je mozno si pronajmout garaz na uskladneni!“

• Abano Ritz Hotel Terme Průměrné hodnocení: 6

„Příjemný personál, dobré snídaně“

• Hotel Beatrice Průměrné hodnocení: 9

„Snídaně nadstandardní, krásný pokoj s úžasným výhledem na hory. Sauna a nádherná odpočinková místnost.“

• Blue Dream Hotel Průměrné hodnocení: 10

„Pěkné místo a okolí k procházkám. Klidná poloha, milý a ochotný personál. Snídaně bohatý výběr.“

• Hotel Terme Belsoggiorno Průměrné hodnocení: 7

„Pěkné bazény“

• Esplanade Tergesteo - Luxury Retreat Průměrné hodnocení: 10

„snídaně výborná,skvělý personál“

• Hotel Terme Antoniano Průměrné hodnocení: 8

„Snídaně nabízela dostatečný výběr jídel, včetně čerstvého ovoce. Pokoj byl dostatečně velký a pohodlný. Balkon s pěkným výhledem. Bazény s termální vodou jsou příjemné a výhodou je možnost zapnout si individuálně masážní prvky. Výhodou je velké bezplatné parkoviště.“

Colli Euganei – 30 nejlepších hotelů