3. Benátsko hodnocení hotelů

„Pěkné bazény“

• Abano Ritz Hotel Terme Průměrné hodnocení: 8,1

„Příjemný personál, dobré snídaně“

• Hotel Terme Belsoggiorno Průměrné hodnocení: 8,5

„Apartmá bylo prostorné, s velikým balkonem, celkový klid, postele pohodlné. Nutno ocenit hotelové termální bazény, které v pátek a v sobotu jsou otevřeny do 22.30 hodin. Při našem pobytu byly bazény ve večerních hodinách téměř poloprázdné. Příjemná byla možnost, dát si občerstvení přímo u bazénu.“

• Hotel Terme Roma Průměrné hodnocení: 8

„Bezvadné bazény, snídaně velice pestrá. Možnost navštívit Benátky, Padovu a Vicenzu vlakem.“

• Terme Villa Pace Průměrné hodnocení: 8,3

„Moc prijemne prostředí“

• Hotel Terme Helvetia Průměrné hodnocení: 7,8

„Bazén“

• Hotel Aqua Průměrné hodnocení: 9,2

„Milý personál, super místo… termální bazén s příjemnou teplotou a možností si u něj vychutnal koktejl. Pokoj byl v minimalistickém duchu (bez skříně). Fajn snídaně i večeře (bufetový salát a pak možnost výběru až 4 chodu + bufetový dezert). Kola k zapůjčeni byla také v dobrém stavu. Za nás bylo vše super a my jen relaxovali.“

• Europa Terme Boutique Hotel Průměrné hodnocení: 8,5

„skvělé wellnes, výborné jídlo a ochotný a vstřícný personál“

• Agriturismo Corte d'acqua Průměrné hodnocení: 9,4

„Velmi klidná lokalita. Pěkný a udržovaný areál. Majitelka nám poskytla maximum informací (doporučila restaurace, napsala nám jak se v italštině označují bezlepkové potraviny) Vybavení apartmánu zahrnovalo vše co jsme potřebovali (funkční klimatizace, pohodlné postele, 2 koupelny) i něco navíc (pračka, myčka tablety do myčky, žehlička, žehlící prkno, Espresso na kapsle Nescafé). V okolí je mnoho turisticky atraktivních lokalit. My jsme navštívili Padovu, Ferraru, Veronu a Bolognu.“

30 nejlepších hotelů v destinaci Abano Terme