Colli Euganei Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Il Castagneto Průměrné hodnocení: 9

„Krásné místo mezi vinicemi na úpatí krásných vrchů. Příjemná zastávka při cestě na jih.“

• Casa vacanze Agli ulivi Průměrné hodnocení: 10

„Nádherné místo na samotě v krásném olivovém sadu. V inzerátu to bylo zmíněno, ale skutečnost daleko předčila naše očekávání. Celá oblast Eugenejských vrchů je velmi malebná. Naprosté soukromí. Jenom ještěrky a bažanti :) Majitel velmi vstřícný. Úzká příjezdová cesta byla adrenalinový zážitek :)“

• Sole dei Colli Průměrné hodnocení: 10

„Vše bylo perfektní.Apartmán byl čistý a dobře vybavený.Parkování na pozemku u apartmánu za uzamykatelnou bránou na DO.Přivítání příjemné,čekala na nás paní majitelka a přes počáteční problém s domluvou se vše vyřešilo s panem majitelem,který mluvil perfektně německy a ovládal i angličtinu,ten nám vše ochotně vysvětlil na všem jsme se domluvily a byl ochoten nám kdykoli prostřednictvím telefonu pomoci.Dokonce na nás čekalo i malé osvěžení v podobě nápojů v lednici a na stole pečivo a různé sušenky.K dispozici byly i hygienické a čistící prostředky ,včetně tablet do myčky,což nebývá standard.K moři na pláže u Chioggia cca 1 hodina autem,nádherné město Padova 28 km,nedaleko jsou i Benátky nebo národní park,kouzelné vesnice s vinicemi.Prostě nádhera.“

• Il Castagneto Průměrné hodnocení: 10

„Skvělé místo na zastavení. Moc milá paní majitelka. Domácí zelenina a vajíčka jako překvapení. Ideální na více dní či jen zastávku při cestě na jih.“

• Al Corso delle Terme, 191 Průměrné hodnocení: 8

„Milý a laskavý pan domácí. Mluvil dobře anglicky. Vše původní, pečlivě udržované. Ručníky i povlečení bylo. V jednom pokoji klimatizace a do dalšího jsme si řekli o ventilátor. Dostali jsme.“

• Holiday House Petrarca Průměrné hodnocení: 10

„Výborná lokalita s výhledem a blízko vlak.“

• Affittacamere Borgo Sabbionara Průměrné hodnocení: 7

„Čistý pokoj, oplocená zahrádka, posezení před budovou.“

• Affittacamere Borgo Sabbionara Průměrné hodnocení: 10

„Velmi krasne ubytovani, vse voňavé, čisté. Byli jsme moc spokojeni. Personál velmi ochotny. Snídaně byla dostačující.“

Colli Euganei – 30 nejlepších ubytování k pronájmu

podle 5 610 recenzí ubytování k pronájmu na Booking.com