2. Emiráty hodnocení hotelů
  3. Dubaj emirát hodnocení hotelů
Dubaj emirát Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Atlantis, The Palm Průměrné hodnocení: 10

„Doporučuji hotel je na velké úrovni vše bylo perfektní. Určitě se vrátíme“

• „Hotel jsme využili jen pro Stopover takže jsme ocenili dosah letiště a shuttle bus, který hotel nabízí.“

• Royal Central Hotel and Resort The Palm Průměrné hodnocení: 7

„Na Dubaj velmi klidné místo se solidním zázemím. Nádherná pláž s výhledem, bazény takřka u nosu. Ocenila jsem solo přístup na pláž. Čistý vkusný pokoj, jídlo výběrově průměrné (ve srovnání s předchozími cestami), hodně ovoce a výborné ryby. Ochranka u vchodu také působila uklidňujícím dojmem a jistotou. Personál velmi milý, rychlý a úslužný. Butiček v přízemí také posloužil k zakoupení vod.“

• Al Khoory Courtyard Hotel Průměrné hodnocení: 3

„Cena výkon poměrně dobrá bazén je udržován odpadky vyváží co týden“

• Golden Tulip Media Hotel Průměrné hodnocení: 10

„Hotel se skvělými službami a milým personálem. Poloha kousek od metra a zastávky autobusu. Hotel svazi hosty na pláž a do nákupních center, což je super. Snídaně a večeře výborně. A tresnickou na dortu je bazén. My byli moc spokojeni a určitě bychom se vrátili znovu.“

• The Tower Plaza Hotel Dubai Průměrné hodnocení: 10

„- luxusní hotel s luxusní snídaní (bufet, nepřeberný výběr různých světových kuchyní) - prostorný pokoj s krásným výhledem a velkou koupelnou - velmi pohodlné postele - metro přímo u hotelu - super infinity bazén, ale voda odpoledne velice horká“

• „Pohodlné postele a pěkné a čisté pokoje i koupelny vše na jedničku“

• Grand Hyatt Dubai Průměrné hodnocení: 7

„skvělý servis, výborné jídlo.“

• Hyde Hotel Dubai Průměrné hodnocení: 10

„Krásný čistý hotel s perfektním bazénem a výhledem na Burj Khalifa. Pokoj krásný, velký s velkou postelí a velkou koupelnou. Moc se nám líbili snídaně, které jsou velmi pestré a každý den se lehce obměňují. Moc milý, profesionální a ochotný personál, který nám byl vždy nápomocný. Rozhodně se plánujeme vrátit ❤️“

• Atana Hotel Průměrné hodnocení: 9

„hotel Atana navštěvuji opakovaně“