2. Thajsko hodnocení hotelů
  3. Surat Thani Province hodnocení hotelů
Surat Thani Province Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Matina Mountain Resort Průměrné hodnocení: 9

„Krásné prostorné ubytování, moc se nám líbilo, velmi ochotný personál, transfer v ceně, půjčení skutrů hned na hotelu za normální cenu. Dobře vybaveno ubytování, každý den uklizeno, snídaně do postele dle výběru. Poloha v horách, pěkný výhled. Moc děkujeme“

• Promtsuk Buri Průměrné hodnocení: 8

„Ubytování bylo hezké, vybavení starší, ale vše čisté. Koupelna by chtěla trošku oživit. Pláž naprosto nádherná a opravdu průzračná voda, myslím, že jedna z nejkrásnějších na ostrově. Všude je to víceméně "kousek". Pro ty kteří by nechtěli skútr a preferovali chodit pěšky je to skvělé, do centra Lamai je to asi 15 min pěšky. Co se týká pláže, tak na pláži nikde nejsou lehátka a ani v ubytování třeba v zahradě, takže počítejte s tím, že budete ležet na zemi.Snídaně, tak to bylo trošku zklamání. Snídaně je výběr z menu, takže po pár dnech už je to velmi monotónní. Personál se snaží a je ochotný.“

• Khaosok Good view Resort - SHA PLUS Průměrné hodnocení: 10

„Toto je přesně ten typ ubytování a místo, kvůli kterému se vyplatí trmácet 12.000 km letadlem - jedinečná atmosféra, krásné okolí, velmi nápaditě realizovaný areál s pohádkovými výhledy z teras bungalovů a to vše za velmi přátelsky nastavené ceny. Kouzelná zahrada s bazénem umístěným ve stínu obrovských listů palem. Jako téměř všude v Thajsku přátelský a usměvavý personál. Výborná poloha kousek od vstupu do národního parku.“

• Princess Paradise Koh Phangan Průměrné hodnocení: 8

„Resort je opravdu nádherný. Je tam naprostý klid a velmi útulná atmosféra.Večer všude svítí světýlka a je to opravdu nádhera. Pokoj byl velmi prostorný, ale koupelna docela maličká, u sprchy nebyl závěs ani zástěna, takže mokro bylo po celé koupelně. Snídaně byly výborné, část byla bufetová a část si objednáváte. Celkově lokalita ubytování je celkem daleko od všeho dění, takže bez skútru se neobejdete, pokud budete chtít vyrazit na noční trhy apod.“

• The Sea Resort Haad Rin Průměrné hodnocení: 7

„Krásné klidné místo, úžasné ubytování, skvělý bazén“

• 100 Islands Resort & Spa Průměrné hodnocení: 10

„Ubytování předčilo moje očekávání, plně doporučuji, pěkný, velký, tichý, klidný a čistý pokoj, prostorná koupelna, jeden tropický bazén a jeden plavecký. Snídaně plněn dostačující, velké parkoviště. Vyspali jsme se zde jako už dlouho ne. Výborná masáž.“

• Avani Chaweng Samui Hotel & Beach Club Průměrné hodnocení: 9

„Snídaně výborná.“

• Ammatara Pura Pool Villa Průměrné hodnocení: 10

„Absolutně vše a hlavně klid.“

• Satva Samui Yoga and Wellness Resort Průměrné hodnocení: 10

„Před domem jsme měli bazén a po 30 metrech more, děti nadšené s my také. Hned přes ulici restaurace, kde se člověk naji za 50bth Půjčit sel zdarma kajak, Paddleboard. Kolem hotelu spousta houpaček Jóga zdarma“

• Amari Koh Samui Průměrné hodnocení: 7

„Snídaně“