2. Thajsko hodnocení hotelů
  3. Surat Thani Province hodnocení ubytování k pronájmu
Surat Thani Province Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Coco Layma Villa, Samui, Lamai Beach Průměrné hodnocení: 9

„Krásná, čistá vilka jen pro sebe. K dispozici je velký bazén. Paní majitelka je velmi milá a se vším ráda poradí. K dispozici je také stání pro zapůjčené auto/motorku.“

• Koh Samui Vacation House Průměrné hodnocení: 10

„Skvělé moderní vybavení, pan majitel byl vždy nápomocen a se vším nám poradil.“

• Buathong Place Průměrné hodnocení: 1

„Nic, museli jsme pobyt předčasně ukončit, neodpovídalo to absolutně uvedené nabídce na booking.“

• Siam Sunrise Seaview Průměrné hodnocení: 10

„Paní co nás ubytovala byla nezkutečně hodná všechno bylo super nezažil jsem nikdy nic lepšího určitě se vrátíme“

• „Umístění apartmánu hned ve městě, blízko moře,. U bazénu lehátka, bazén pěkný a teplý.“

• „Úžasné umístění přímo na pláži, do města kousek. Doporučuji chatičky přímo na pláži. Za poslední řadou chatek je stoka, ve které je spousta varanů“

• Sasitara Thai Villas Průměrné hodnocení: 7

„Výhled od bazénu a krásné západy. Celkově přístup zaměstnanců. Klidná lokalita. Doplnění vody každý den. Romantické místo.“

• Tommy Resort Koh Tao Průměrné hodnocení: 10

„Přístup personálu. Super.“

• Baan Jai Dee Beach Front Hotel Průměrné hodnocení: 7

„Lokalita Prostredi bazenu“

• T villas Průměrné hodnocení: 10

„Všechno. Nádherná soukromá vila s bazénem. Spousta prostoru, klid, odlehlá část ostrova kde je méně turistů a příjemná vesnička kousek. Dokonalé“

Surat Thani Province – 30 nejlepších ubytování k pronájmu

podle 28 608 recenzí ubytování k pronájmu na Booking.com