2. Thajsko hodnocení hotelů
Surat Thani Province Autentická hodnocení B&B a penzionů od skutečných hostů

• BT Mansion Průměrné hodnocení: 8

„Naprosto dostačující ubytko.. Skvělá lokalita“

• Islandlife Bungalows Průměrné hodnocení: 8

„super bazén, jenom několik metrů od pláže ručníky i deka na spaní pěkně voněli byli jsme tam 2 noci, první noc levnější pokoj nic moc, druhá noc drahší moc pěkný - blízko bazénu“

• „Zůstali jsme jen jednu noc, ale ubytování pohodlné, čisté. Nic nám nechybělo.“

• Tao Thong Villa 2 Průměrné hodnocení: 8

„Luxusní thai jídlo . Pláž“

• Tanyaporn House Průměrné hodnocení: 6

„Umístění Blízko jídla, street food Blízko pláže Blízko party, ale v ubytování je klid (nebyla jsem v době full moon party)“

• Baan Yaimai Boutique Samui Průměrné hodnocení: 10

„Velmi krásné vybavení, personál nám umožnil dřívější check-in, velice za tohle děkujeme. Možnost společné kuchyně, postel byla ta nejpohodlnější postel ze všech ubytování, které jsme měli. Možnost skútrů. Rádi se sem vrátíme.“

• Bamboo Bungalow Baan Tai Phangan Průměrné hodnocení: 5

„Ubytovani bylo dostatecne pro batuzkare.“

• The Shore Samui Průměrné hodnocení: 9

„Asi všechno, krásně pripraveny pokoj se sloniky.Všichni byli moc milý, pujcovaly jsme si skútr a vše proběhlo bez problémů.“

• Takhun Mountain View Průměrné hodnocení: 7

„Krasny vyhled Dobry bazen Malo lidi“

• PS Thana Resort Průměrné hodnocení: 10

„Prostorné, čisté bungalovy. Servis (recepce, taxi, prádelna,..) bez jediného problému :). Krásná pláž, klidná lokalita přesto kousek do centra dění. Bazén byl taky dobrý, ale využili jsme jen jednou při čekání na pokoj, takže nemohu více hodnotit. Obsluha v restauraci trochu zmatená. Večer bývá v restauraci mrtvo. Ale stačí si vybrat jinou na pláži a můžete zažít fireshow, živou hudbu a další... :)“

Surat Thani Province – 30 nejlepších bed and breakfast a penzionů

podle 22 057 recenzí B&B a penzionů na Booking.com