2. USA – opinie o hotelach
  3. Stan Nowy Jork – opinie o hotelach
  4. Nowy Jork – opinie o hotelu
Stany Zjednoczone Ameryki Nowy Jork Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Czystość, bliskość centrum, miły personel,dobre śniadanie i dostępna kawa cały czas”

• „Lokalizacja i dobra organizacja”

• „Lokalizacja była wpaniała, trochę przeszkadzał nam szum z klimatyzatorów”

• „pokój jak najbardziej godny polecenia, obsługa bez zarzutu i room service także, okolica wprost idealna a metro tylko dwie przecznice dalej”

• Hotel 309 Ocena: 6,1

„Lokalizacja 10/10, Pobyt w hotelu uratował Pan ktory dał nam pokój z łazienką, to uratowało sytuację i samopoczucie moich dzieci !! Dzięki Ci za to dobry człowieku :) Złego słowa nie powiem o personelu ! Codziennie zmieniane ręczniki, donoszona kawa do expresu, ogolne ogarnięcie pokoju. Cudowny kot ktory mieszka na 1 piętrze :)”

• West Side YMCA Ocena: 6,6

„Lokalizacja i udogodnienia”

• Park Lane New York Ocena: 8,2

„Świetna lokalizacja,wszędzie blisko; ładny wystrój pokoju. Miła i pomocna obsługa.”

• The Muse New York Ocena: 8,4

„Świetna lokalizacja przy samym time Square, ale dosyć cicho Bardzo dobre WiFi w hotelu Czysto i bardzo duże pokoje”

• „Lokalizacja, skąd było blisko do dużej ilości atrakcji oraz stacji metra. Czystość w pokoju i codzienne sprzątanie. Życzliwość personelu. Darmowa kawa i herbata w lobby hotelowym (nawet jak brakło kawy lub kubków to były uzupełniane). Dostaliśmy pokój z widokiem na Empire State Building - to było duże zaskoczenie na plus.”

• „blisko do stacji metra”