Euganean Hills Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Aiceltis Ocena: 8

„Bardzo ładna okolica, cisza i spokój. Fajna baza wypadowa. Smaczne śniadania.”

• „Bardzo ładnie położona posesja. Czysta okolica. Sympatyczna rodzina która zajmuje się obiektem. Możliwość obejrzenia produkcji wina. Blisko do Wenecji.”

• B&B Contarine Ocena: 10

„bardzo przyjazny właściciel bardzo smaczne śniadanie bardzo spokojna lokalizacja cena zgodna z oczekiwaniami.”

• „Czystość, lokalizacja , obsługa”

• Ai Colli Ocena: 8

„Pokój przyjemny. W pokoju lodówka, łazienka z bidetem. Czysto i schludnie.”

• „Uwielbiam Michelę i jej rodzinę! Nie mogłam sobie wyobrazić lepszego pierwszego noclegu w Italii. Apartament przestronny i bardzo wygodny. Zostaliśmy przyjęci bardzo serdecznie przez gospodynię tego miejsca - my i nasze dwa psy. Nawet paskudna pogoda nie zepsuła wrażenia, chociaż żałuję, że nie mogliśmy skorzystać z ogrodu i więcej pospacerować po (pięknej) okolicy. Skorzystaliśmy za to z produkowanych na miejscu świetnych win - można kupić, można też umówić się na zwiedzanie i degustację. Na pewno warto porozmawiać o rodzinnej tradycji winiarskiej. Dobry punkt wypadowy do zwiedzania - m.in. Wenecji i Padwy, ale i w bliższej okolicy nie brakuje ciekawych miejsc. Cztery noce to za mało! Jeśli tylko będzie okazja, wrócimy!”

• „Wygodny duży pokój. Miła i bardzo pomocna obsługa. Zdecydowanie polecamy”

• „Niesamowita gościnność, nie spodziewałem się czegoś takiego, polecam wszystkim zwiedzenie pięknego historycznego Monselice i spanie w tym miejscu”

• „Lokalizacja wyjątkowa, duża przestrzeń , gaje oliwne winnice. Dom otoczony zielenią. Piękny i gustowny apartament. Przesympatyczna właścicielka. Śniadanie smaczne i bardzo bogaty asortyment produktów, duży wybór włoskich przysmaków. Cicha, przyjazna okolica. Serdecznie polecamy.”

• „Szybki internet, miły właściciel, tv z dostępem do youtube i Netflix, blisko do miejscowych atrakcji”

15 Najlepszych Obiektów B&B i Zajazdów w regionie Euganean Hills

na podstawie 4 824 Opinii o Obiektach B&B i Zajazdach na Booking.com