Euganean Hills Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Obiekt znajduje się na terenie parku narodowego wzgórza euganejskie. Dzięki temu latem temperatura jest niższa i bardziej znośna. Śniadania jedliśmy na tarasie z widokiem na te wzgórza, obrośnięte winoroślami i drzewami oliwnymi. Piękne widoki. Śniadanie pyszne - szynki, sery, słodkie rogaliki. Do tego pyszna kawa, cappucino, soki i owoce z ogrodu - winogrona i figi. Stoły stoją pod drzewami oliwnymi. Bardzo romantyczne miejsce. Pokój przestronny z dużą łazienką. Wszystko czyste i sprzątane codziennie. Dostępna jest kuchnia z lodówką i kuchenką oraz czajnikiem. W lodówce zawsze stoją wina z własnej produkcji. Wieczorem wino na tarasie smakuje cudownie. Obsługa bardzo miła i uprzejma. Georgia chętnie z nami rozmawiała po angielsku. Dawała nam propozycje miejsc do odwiedzenia oraz praktyczne rady dotyczące podróżowania (np. gdzie jest bezpłatny parking, gdzie iść na basen, jakie zwiedzić zabytki w danym mieście). Szczerze polecam ten obiekt.”

• „Wspaniałe miejsce na tygodniowy, rodzinny pobyt we Włoszech. Dom (połowa bliźniaka, ale zapewniona całkowita prywatność) po niedawnym generalnym remoncie, więc z wszystkimi udogodnieniami, ale zachował wiejski styl i klimat. Oczywiście czysto i wszystko sprawne. W pełni wyposażona kuchnia (kuchenka, mikrofalówka, zmywarka), wygodne łóżka itd. Duży, osłonięty taras. Miejsce parkingowe na zamykanym podwórzu. Doskonały kontakt z właścicielami w języku angielskim i bezproblemowy odbiór kluczy. Lokalizacja jest idealna dla osób, które wolą trochę więcej pojeździć samochodem, ale spać w jednym miejscu, bez ciągłego pakowania się. Podczas tygodniowego pobytu zwiedziliśmy Padwę, Bolonię, Modenę, Ferrarę, Rawennę, Mantuę oraz Weronę i nigdzie dojazd nie zajął więcej niż 2 godziny.”

• Casa Nicky Ocena: 10

„Wspaniałe miejsce, świetny właściciel. Czysto, przestronni, wszystko co potrzeba. Wspaniała baza wypadowa do zwiedzania i do wypoczynku nad morzem. Wieczory cudownie mijały na ogrodzie. Stosunek jakosci do ceny wyśmienity. Polecam serdecznie wszystkim.”

• „Przemiła właścicielka, pomocna, elastyczne godziny zameldowania /wymeldowania. Mieszkanie wyposażone we wszystko co potrzeba. Czuliśmy się jak u siebie w domu. Mieszkanie pięknie urządzone. Lokalizacja idealna jako baza wypadowa do zwiedzania m.in Wenecji, Werony, Gardy. Jak będziemy mieć okazję na pewno wrócimy.”

• „Wszystko ok. Bliskość autostrady a cisza i spokój. Dobre miejsce na wypady do Bolonii, Wenecji.”

• „Lokalizacja blisko autostrady, cicha okolica z parkingiem. Pokój miał klimatyzację, śniadanie dobre.”

• „Są kapsułki do zmywarki i pralki, płyn do naczyń. Świetne miejsce wypadowe do zwiedzania (Wenecja, Padwa, Werona). Bezpłatna plaża przy falochronie w Sottomarinie koło Chioggi (ok.1 godz jazdy). Wspaniałe widoki ze szlaku turystycznego po wzgórzach.”

• „Kilka pokoi nad uroczą trattorią. Na jedną noc w drodze idealne. Urocza atmosfera, świetne jedzenie, personel doskonały.”

• „Wszystko było doskonałe :)”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Euganean Hills

na podstawie 5 610 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com